Sharp KC-G50EUW – chroń zdrowie w domu

Wnętrze czystego domu

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G50EUW należy uznać za jeden z najlepszych w swojej klasie. Jest to urządzenie cechujące się olbrzymią skutecznością, będąc jednocześnie energooszczędnym i cichym sprzętem. Warto zwrócić uwagę, że nowy model oczyszczacza Sharp KC-G zapewnia nie tylko likwidację zanieczyszczeń, lecz również nawilżenie powietrza.

Jak oczyszczacz chroni zdrowie?

Jak każdy tej klasy oczyszczacz, urządzenie pozbywa się zanieczyszczeń w kilku etapach. Początkowo powietrze przechodzi przez filtr wstępny, wychwytujący największe cząsteczki. Właściwa filtracja zachodzi natomiast w złożu węglowym, które teraz wyposażono w żel krzemionkowy, umożliwiający jeszcze skuteczniejszą neutralizację zapachów. Ponadto, złoże węglowe doskonale radzi sobie również z tlenkami siarki oraz azotu, których obecność jest charakterystyczna dla wielkomiejskiego powietrza.

Kiedy powietrze przejdzie już przez wyposażony w żel krzemionkowy, filtr aktywny, przychodzi czas na działanie filtru HEPA H13. Jest to jeden najpopularniejszych systemów neutralizujących składniki smogu, czyli obecne w dużych ilościach w miastach, pyły. Jednak to nie wszystko, gdyż filtr ten zwalcza również mikroorganizmy oraz wiele innych zanieczyszczeń drobnocząsteczkowych.

Filtry Sharp KC-G50EUW

Ostatni etap działania filtra Sharp KC-G to nawilżanie oczyszczonego przez urządzenie powietrza. Wylatujące z oczyszczacza powietrze jest zatem wolne od zanieczyszczeń, a także świeże i odpowiednio nawilżone. Co bardzo ważne, urządzenie to działa bardzo szybko, umożliwiając w krótkim czasie pozbycie się rozmaitych zapachów.

Sprawdź więcej parametrów technicznych oczyszczacza Sharp KC-G50EUW.