Aparaty ortodontyczne invisalign

Każdy z nas pragnie mieć proste i zdrowe zęby. Dzięki temu bez przeszkód można się szeroko uśmiechać i po prostu emanować radością życia. Jednak czasem przychodzi moment, w którym regularne wizyty u dentysty i systematyczne dbanie o higienę jamy ustnej po prostu nie wystarcza. Szczególnie, jeśli zależy nam na nienagannie prostych zębach. Wtedy warto skorzystać z pomocy aparatów ortodontycznych invisalign.

Czytaj dalej Aparaty ortodontyczne invisalign

Na czym polega zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących?

Gabinety kosmetyczne działające na rynku medycyny estetycznej oferują całą gamę środków, które mają sprawić, że będziemy wyglądać młodziej i piękniej. Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się zabiegi z wykorzystaniem nici liftingujących. W Polsce to wciąż nowość, choć na przykład w Korei (gdzie zostały wynalezione) z powodzeniem stosuje się je od wielu lat.

Czytaj dalej Na czym polega zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących?

Stomatologia estetyczna

Nie tylko zgrabna sylwetka i ładna twarz są atrybutami osób atrakcyjnych fizycznie. Niezmiernie ważnym elementem wyglądu jest również uśmiech. Białe, równe, zadbane zęby to warunek konieczny, aby móc nim zachwycać. Codzienna pielęgnacja często jednak nie wystarczy by pochwalić się idealnym uzębieniem. Coraz więcej osób, by zatrzymać naturalny proces żółknięcia i niszczenia zębów korzysta z pomocy specjalistów zajmujących się stomatologią estetyczną. Czym jest ta dziedzina i jakie zabiegi oferuje?

Czytaj dalej Stomatologia estetyczna

Lifting bez skalpela

Marzysz o młodej, promiennej cerze? Chcesz pozbyć się oznak starzenia, lub wymodelować swoje ciało, ale przeraża Cię wizja chirurgicznego skalpela? Spokojnie, rozwój technologii sprawił, że możesz spełnić swoje pragnienia bez ingerencji chirurga. Na rynku istnieją urządzenia, które są w stanie odmłodzić skórę bezinwazyjnie. Lifting bez skalpela potrafi cofnąć zegar i odmienić życie.

Czytaj dalej Lifting bez skalpela